Şeker Hastalığı  

Şeker hastalığı ameliyatı

Şeker Hastalığına Ameliyatla çözüm 18 ila 65 yaş arası hastalara uygulanacak metabolik cerrahi adı verilen ameliyat yöntemi ile Japonya'da büyük oranda başarı sağlandığı açıklandı. Alman Hastanesi'nden Genel Cerrah Doç. Dr. Alper Çelik ve Japonya'dan İstanbul'a gelen Dr. Kazunori Kasama, metabolik cerrahi adı verilen ameliyat yöntemini Türk hastalara uygulayacak. Diyabetin yanı sıra kilo fazlalığı, kolesterol ve tansiyon yüksekliğini de ortadan kaldırmayı amaçlayan ameliyatla ilgili olarak Alman Hastanesi'nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Genel Cerrahi Doç. Dr. Alper Çelik ve Dr. Kazunori Kasama'nın yanı sıra metabolik cerrahi yöntemiyle iyileşen hastalar da katıldı. Doç. Dr. Alper Çelik, yaptığı açıklamada, bir hayalin peşinden gittiğini ve şeker hastalığının tedavi edilebileceğini bundan 4 yıl önce Japonya'da öğrendiğini söyledi.


Yorum Yaz
İsim (*)
Şehir
Güvenlik Kodu (*)
Yorumunuz (*)

(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Yorumlar (2)
arzu şimşeker
şeker hastalıgı icin lutfen acil bir yontem bulun 38 yaşndaym kendimi ok caresiz hissediym ne yesem kotu oluym care bulun bu hastalıga bir yukselıyo bi duşuyo korkuyorm babamda şeker hastası gözlerine vurdu kör kadı aynı şey basıma gelecek diye cok korkuym hastalıgn aresini birn önce bulmanızı tedaviyi uygulamanızı rıca ediym
Halime
bu yazıyı daha öncede gördüm ama yeterli tanıtım yapılmadı bence ameliyat dan yararlanacaklar çok vardır bundan eminim kim bu şekilde yaşamak isterki.